Tygrys i przyjaciele

Tłumaczenie: Katarzyna Bieńkowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Seria Klasyczna". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
Tigger
Monika

Nikt w Stumilowym Lesie nie potrafi dotrzymać Tygrysowi kroku w brykaniu. Przyjaciele są już czasem znużeni jego wybrykami, więc pasiasty wesołek postanawia odnaleźć swoją rodzinę. Tygrys pisze list, a przyjaciele wyruszają na poszukiwanie jego krewnych. Jaki będzie rezultat tej wyprawy oraz czy tłum przebierańców, który odwiedzi Tygrysa okaże się jego prawdziwą rodziną? Sprawdźcie sami.

źródło opisu: Egmont, 2002

aisom | 2018-05-09

Świetna książka dla dzieci

jagarkar | 2014-08-10
Przeczytana: 10 sierpnia 2014

Wracam do książek z dzieciństwa i nadziwić się nie mogę, jakie one są proste, piękne i pouczające.

"Tygrys i przyjaciele" to przede wszystkim opowieść o sile przyjaźni, poszukiwaniu siebie i poświęceniu.

Ponadczasowa!