Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: IBIS
Europa, zabytki
albumy
Darya

W Europie, każdy turysta znajdzie coś dla siebie. Wielbiciele legend mogą choć na chwilę wczuć się w atmosferę minionych wieków, odwiedzając zamki w Windsorze, Malborku, Wersalu czy wspaniałe rezydencje skupione nad Loarą. Na miłośników antycznej sztuki, czekają w Rzymie i Atenach jedne z najwspanialszych starożytnych zabytków na świecie. Fascynaci techniki powinni udać się pod wieżę Eiffla, a jeśli ktoś chciałby poznać specyfikę ciekawej wielkomiejskiej kultury, musi odwiedzić Amsterdam, Pragę czy Kraków.

źródło opisu: http://www.ateneum.net.pl/pozycja.php?id=42118

źródło okładki: http://www.ateneum.net.pl/pozycja.php?id=42118