Star Wars Komiks 3/2013

Cykl: Star Wars Komiks (2008-2014) (tom 51) | Seria: Legendy Star Wars
Wydawnictwo: Egmont Polska
komiksy
Wkp

Historia "Życie Barona Fela".

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: http://www.star-wars.pl/

Wkp | 2014-04-16
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Komiksy
Przeczytana: 16 kwietnia 2014

Baron Fel to zdecydowanie największy z imperialnych pilotów. Teraz, złapany przez rebelię, snuje opowieść o swoim życiu...

Długo zastanawiałem się jaką zeszytowi temu dać ocenę. W trakcie lektury zmieniałem ją co chwila, raz na 3 gwiazdki, raz na 4. Momenty na 6 gwiazdek też się znalazły... W końcu zdecydowałem się na przeciętną. Z jednej strony komiks bowiem był sztampowy i pozbawiony wartości, z drugiej, pod koniec nabrał klimatu i nie zabrakło w nim kilku emocji. Poza tym niezły był też artykuł uzupełniający całość.

Fani Star Warsów zawiedzeni nie będą, ale przeciętni czytelnicy, niech lepiej dołożą i kupią coś wartościowego.

Aż szkoda, że to jedyne komiksowe pismo na rynku nie dla dzieci. Czy nie można zacząć prezentować lepszych komiksów?