Chewbacca 4, Sandstorm, Payback
komiksy
MistrzSeller

Miesięcznik "Star Wars Komiks" przedstawia na 48 stronach zamknięte opowieści komiksowe z odległej galaktyki. W numerze 12/2011 znalazły się cztery historie, w tym dwie ostatnie opowieści z cyklu o Chewbacce: BURZA PIASKOWA Luke Skywalker wkrótce po narodzinach trafił na wychowanie do farmy Larsów na Tatooine. Mieli go ukryć przed ojcem, który dzieciństwo spędził na tej samej planecie, gdzie...

BURZA PIASKOWA Luke Skywalker wkrótce po narodzinach trafił na wychowanie do farmy Larsów na Tatooine. Mieli go ukryć przed ojcem, który dzieciństwo spędził na tej samej planecie, gdzie nierzadko dochodzi do dziwnych wydarzeń.
ODPŁATA Boba Fett, najlepszy łowca nagród, przyjmuje kolejne zlecenie za okrągłą sumę pięćdziesięciu tysięcy kredytów. Nie pierwszy raz napotyka nieprzewidziane trudności, ale to przecież jego specjalność. CHEWBACCA: LUKE
CHEWBACCA: HAN Po śmierci Chewbacki na planecie Sernpidal, droidy C-3PO i R2-D2 kończą gromadzenie wspomnień przyjaciół o bohaterskim Wookieem.

źródło opisu: http://www.swiatkomiksu.pl/katalog/wyszukiwanie/komiks,1449.html

źródło okładki: http://www.swiatkomiksu.pl/katalog/wyszukiwanie/komiks,1449.html

Pawke | 2017-05-24
Ignatius | 2016-10-20