The Umbrella Academy: Apocalypse Suite #6:"Finale" Or "Brothers And Sisters, I Am An Atomic Bomb"

Cykl: The Umbrella Academy: Apocalypse Suite (tom 6)
Wydawnictwo: Dark Horse Comics
komiksy
angielski
Patson

Welcome to the jaw-dropping, action-packed, dramatic conclusion to The Umbrella Academy: Apocalypse Suite. As the world lingers on the brink of complete annihilation, this dysfunctional fighting team must put their issues aside as they attempt to save planet Earth.

źródło opisu: http://www.darkhorse.com/

źródło okładki: https://www.goodreads.com/book/show/22233947-finale

Dziub | 2019-04-21
Przeczytana: 21 kwietnia 2019

Interesujące. Nie jest źle, ale nie jest też wybitnie. Relacje między rodzeństwem mają zupełnie inny układ niż u Netflixa i w serialu bardziej mi pasują, aczkolwiek rozbieżność między Allison z produkcji a komiksową Alli jest wielkim zaskoczeniem i ciekawi mnie rozwiązanie tego wątku przez twórców, którzy przenieśli historię na szklany ekran, ponieważ zakładam inne wyjście. Bardzo dobre zakończenie prowadzące do kolejnej serii, ale najpierw jedno, potem drugie.

Kasia Kozak | 2017-10-13
Przeczytana: 13 października 2017

Grant Morrison lubi My Chemical Romance. Way i Bá lubią Morrisona, Mignolę, Ligę niezwykłych dżentelmenów, w ogóle steampunk, superbohaterów z problemami i trudne wewnątrzrodzinne sprawy. Ja lubię Umbrella Academy i mam teraz ochotę posłuchać MCR. Przynajmniej mnie uda się uśmiercić muzyką... (mówię o całym Apocalypse Suite a nie o ostatnim zeszycie)