Niemiecki. Gramatyka. Praktyczne repetytorium z ćwiczeniami dla początkujących i zaawansowanych

Wydawnictwo: Edgard
Ylienna

Niemiecki Gramatyka * praktyczne repetytorium z ćwiczeniami i tabelami, * dla początkujących i średnio zaawansowanych, * dla studentów, uczniów, samouków i słuchaczy szkół językowych, * przystępnie wyjaśnione zagadnienia gramatyczne, * ponad 130 różnorodnych ćwiczeń z kluczem odpowiedzi, * tabele koniugacyjne z odmianą czasowników regularnych i nieregularnych. Książka adresowana jest do...

Niemiecki Gramatyka
* praktyczne repetytorium z ćwiczeniami i tabelami,
* dla początkujących i średnio zaawansowanych,
* dla studentów, uczniów, samouków i słuchaczy szkół językowych,
* przystępnie wyjaśnione zagadnienia gramatyczne,
* ponad 130 różnorodnych ćwiczeń z kluczem odpowiedzi,
* tabele koniugacyjne z odmianą czasowników regularnych i nieregularnych.

Książka adresowana jest do uczniów szkół średnich, maturzystów, studentów pierwszego i drugiego roku germanistyki, samouków oraz wszystkich, którzy chcą zdobyć Zertifikat Deutsch lub Zentrale Mittelstufenprüfung.

Repetytorium objaśnia 88 najważniejszych zagadnień gramatycznych, m.in. następstwo czasów i trybów, użycie rodzajników, przyimków oraz zaimków. Część teoretyczna uzupełniona jest licznymi przykładami zastosowania reguł w praktyce.

Ponad 130 różnorodnych ćwiczeń wraz z kluczem odpowiedzi oraz zbiorcze testy pozwalają na samodzielne sprawdzenie stopnia opanowania materiału. W książce znajdują się również tabele koniugacyjne prezentujące odmianę czasowników regularnych i nieregularnych.

źródło opisu: http://www.jezykiobce.pl/niemiecki-gramatyka,574.html

źródło okładki: http://www.jezykiobce.pl/