Kalendarz Poetycki

Wydawnictwo: Ad Oculos
poezja, literatura piękna
poezja

Poezja tego czarnoksiężnika słów - jakim jest Gałczyński - to nieustanne zauroczenie, zdziwienie, stwarzanie i obdarowywanie świata swoim ciepłem, wzruszeniem, cierpieniem, melancholijną aurą. Wszystko to w rytmie pór roku, miesięcy, które nie tylko przecież same z siebie porządkują świat. W ich pozornym rygorze jest miejsce na niekończącą się opowieść... Kalendarz poetycki Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego zawiera ponad 120 utworów.

źródło opisu: http://www.adoculos.pl/index.php?s=karta&id=207

źródło okładki: http://www.adoculos.pl/index.php?s=karta&id=207

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!