Kolory Polinezji

Seria: Harlequin Światowe Życie Extra
Wydawnictwo: Harlequin
The Far Side of Paradise
joly_fh

Taryn nie domyśla się, że biznesmen Cade Peredur oferuje jej pracę sekretarki, bo ma w tym ukryty cel. Chce ją bliżej poznać i dowiedzieć się, czy jest winna tragicznej śmierci jego przybranego brata.
Cade zabiera Taryn w podróż służbową na polinezyjską wyspę, by tam zrealizować swój plan. Nie wszystko jednak idzie po jego myśli.

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin, 2013

źródło okładki: http://harlequin.pl/ksiazki/kolory-polinezji

arantxa | 2019-01-06

Generalnie lubię książki pani Donald, ale ta jest kompletnie nieudana. Zaczynałam ją ze 3x i nie udało mi się nigdy dokończyć. Nieciekawa, bohaterowie nudni, akcja nijaka, że niby jakiś pożar, że ona jego sekretarką czy coś, pałętają się bez sensu po książce i nic z tego nie wynika.