Cecylka Knedelek i ulica Ciasteczkowa

Wydawnictwo: Jedność
joly_fh

Pewnego dnia, może to zasługa słońca, które przecież trochę przypomina ciasteczko, jakoś tak się zdarzyło, że nagle wszyscy mieszkańcy sympatycznego Knedelkowa nabrali ochoty na pyszne ciasteczka. I nie myśląc wiele, postanowili udać się do sklepu pana Cynamona, bo powszechnie było wiadomo, że to mistrz ciasteczkowych wypieków. Ale nasi sympatyczni bohaterowie wpadli na jeszcze jeden pomysł, zupełnie szalony, ale o tym przeczytacie już sami. Zdradzimy tylko, że takiej ciasteczkowej przygody na pewno jeszcze nigdy wcześniej nie przeżyliście... A teraz właśnie macie okazję! A kiedy już rozbawi was ciasteczkowa przygoda, przyjdzie pora na kulinarną ucztę. Specjalnie dla was spisaliśmy przepisy na wszystkie fantastyczne ciasteczka. Dokładnie te same, którymi pan Cynamon raczy swoich klientów.

źródło opisu: Wydawnictwo Jedność, 2009

źródło okładki: http://jednosc.com.pl/product_info.php?cPath=14_63&products_id=1377

Monika | 2016-01-04
Przeczytana: grudzień 2015