12 sekretów kobiet, które osiągnęły sukces

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Laurum". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: MT Biznes
12 Secrets of highly successful women
poradniki
joly_fh

Rozmawiając z kobietami o sukcesie, znana coacherka kreatywności Gail McMeekin odkrywa, że wiele z nas się go boi. Z jakiegoś powodu uważamy, że „sukces” to śliskie słowo albo że osiągnięcie go zawsze wymaga mnóstwa osobistych poświęceń. Co sukces oznacza dla kreatywnych kobiet? Jakie, poza pieniędzmi w banku i udanym wejściem na giełdę, są nasze mierniki sukcesu? Czy sukces można osiągnąć w inny sposób? Czy wydaje się wtedy autentyczny? Ta książka odpowiada na te pytania oraz wiele innych, które napotykamy, dążąc do wartościowego i pełnego sukcesów życia.

Odkryjesz, jak:
• przełamać utrudniające osiągnięcie sukcesu przekonania i podejmować pozytywne, skalkulowane ryzyko;
• osiągnąć sukces w sposób, który rozwinie ciebie, innych ludzi i planetę;
• dokonywać zmian kariery, kierując się pasją i celem;
• stworzyć życie i pracę, których pragniesz.

Dziesiątki kobiet dzielą się swoimi historiami o tym, jak wspaniały może być sukces, kiedy podążamy za głosem serca i doceniamy nasze talenty!

źródło opisu: MT Biznes, 2012

źródło okładki: http://www.laurum.pl/b1213-12-sekretow-kobiet-ktor...»