Magiczny kotek. Letni czar

Tłumaczenie: Michał Zacharzewski
Cykl: Magiczny kotek (tom 1)
Wydawnictwo: Hachette Polska
A summer spell
kot, zwierzęta, dzieci, magia
Ada

Ten malutki kotek jest naprawdę niezwykły. I potrzebuje prawdziwego przyjaciela!
Czy letnia nuda zakończy się, kiedy któregoś dnia Eliza pozna niewielkiego, rudego kotka?

źródło opisu: Wydawnictwo Hachette Polska, 2012

źródło okładki: zdjęcie autorskie

cukierkowa | 2015-01-27
Przeczytana: 24 stycznia 2015

Cudowna książka ucząca przyjaźni. Magiczny kotek o imieniu Płomyk zjawia się w naszym świecie. Nikt wcześniej nie wiedział, że pod postacią malutkiego, słodkiego kotka kryje się potężny, biały lew. Czy dziewczynka zdoła zaopiekować się kotkiem? Czy ochroni go przed złym wujem Hebanem? Dowiecie się na koniec przeczytanej książki. Zachęcam wszystkich do czytania tej wspaniałej książki :).

beza | 2014-01-26
Przeczytana: 06 stycznia 2014

Ta książka ma w sobie bardzo dużo magii i fantazji.Ten rudy kotek jest przepiękny kotek,ma piękne zielony oczy.Przeczytajcie ją!