Wyzwanie czytelnicze LC

Rafik został sam

Tłumaczenie: Jacek Dobrowolski
Seria: Zaopiekuj się mną!
Wydawnictwo: Zielona Sowa
The Puppy who was Left Behind
zwierzęta
Eliza

Ania bardzo się cieszy na myśl o kilkudniowym rejsie barką, na który zabiorą ją dziadkowie. Cieszy się tym bardziej, że będzie mogła zabrać z sobą także ukochanego szczeniaka Rafika. Nie może się już doczekać długich spacerów wzdłuż brzegu jeziora i zabaw na pokładzie. Jednak barka okazuje się nie najlepszym miejscem dla energicznego, potrzebującego dużo ruchu setera irlandzkiego i wkrótce Rafik podpada wszystkim dookoła.

Ania jest załamana, gdy dorośli podejmują decyzję, że piesek powinien wrócić do domu. Rafik też jest zdezorientowany i nie może zrozumieć, dlaczego wszyscy się na niego złoszczą. Rozpaczliwie chce zostać i zrobi wszystko, by nie oddzielono go od ukochanej Ani...

źródło opisu: Wydawnictwo Zielona Sowa, 2014

źródło okładki: Zielona Sowa, 2014

Aneqq | 2015-04-12
Przeczytana: 16 lipca 2014

PoLeCaM!

Gwen | 2015-07-11

Nawe fajna książka.Polecam!!!A poza tym ta rasa psa jak rafik jest naprawdę super!Bardzo ciekawa przygoda!!!!!

Darka_pl | 2015-04-05
Przeczytana: kwiecień 2015

Dobra książka :)

Pati | 2015-12-16
Przeczytana: 2015 rok

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyymmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmuuuummmmmmmmmmmmmmmmmmuuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Judyta | 2016-05-22
Przeczytana: 16 kwietnia 2016

Polecam tą książkę,bo jest miłe zakończenie i że Rafik wrócił do domu.

rufi600 | 2014-05-27
Przeczytana: 24 maja 2014

ciekawa książka,miłe zakończenie i piesek:)

Uwielbiam tę książkę <3

Malistornes | 2016-09-21