Dyskusje o książce Potęga mitu

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Poszukiwanie Boga
Na Świadków Jehowych mam patent. Kiedyś mnie odwiedzili i powiedziałem, że nie jestem na razie przygotowany i spytałem, czy mogliby może w późniejszym terminie przyjść. Umówiłem się. Nie wiem na co liczyli, ale moje przygotowanie polegało na napisaniu listy i wydrukowaniu jej na kartce. Były tam tytuły książek i ich autorzy:  Autentyczna Ewangelia Jezusa
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Kwiecień 2016)
Nie mogłam przejść obojętnie koło koszyków z książkami w Carrefour Za 12,99 zł  Sekretny język kwiatów  Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął Za 8,99 zł  Mój przyjaciel mrok Z 1 zł  Czy Nowy Jork płonie?
20822
8 lata temu
Poszukuję książek (I kwartał 2016)
Poszukuję na wymianę, lub w przystępnych cenach :D Prócz wysyłki jest opcja wymiany w Warszawie :)  Gra o tron - tylko wydanie poprawione przez Jakuszyńskiego  Angelfall  Trzej muszkieterowie  Królowie przeklęci. Tom 1  Kot Bob i ja. Jak kocur i człowiek znaleźli szczęście na ulicy
8 lata temu
Poszukuję książek (IV kwartał 2014)
Poszukuję  Wieczna Księżniczka  Niezbędnik obserwatorów gwiazd  Szaman  Rok 1984po angielsku
9 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (I kwartał 2014)
Kupione w ksiegarni. Sa, to ksiazki S. Barrego Krolewski spisek Bursztynowa komnata Grobowiec Cesarza Klucz Jeffersona Tajemnica grobowca Trzecia tajemnica Wenecka intryga Paryska wendeta Przepowiednia dla Romanowow Tajemnica Kolumba A wczoraj od swojej mamy dostalam w prezencie ksiazk Kathy Reichs 206 kosci Deja Dead Diabelskie kosci Kosci pajaka Kosci w proch Nagie...
10 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (IV kwartał 2013)
W tym kwartale jedynie 7 ksiązek, w tym 2 otrzymane w prezencie  Zaplecze Zaplecze  Zemsta Zemsta  Balladyna  Ostatnie życzenie Ostatnie życzenie
10 lata temu