Zgłosuj na książki roku 2017

Master Lightning Gide for Portrait Photographers
fotografia, portret
poradniki
hunter

Człowiek jest w centrum uwagi fotografii od chwili jej narodzin, a portret to najczęściej poruszany temat na zdjęciach. Wielu fotografów uważa tę dyscyplinę za swoją największą pasję. Bogaty i solidny warsztat pracy pozwala na żonglowanie techniką, dobórodpowiednich środków i świadomą wypowiedź twórczą. Umiejętne wykorzystanie sprzętu zdjęciowego i oświetleniowego stanowią fundament pracy fotografa. Christopher Grey, najwyższej klasy specjalista, w Oświetleniu portretowym w praktyce w przemyślany sposób odsłania tajniki własnego warsztatu. To książka, która pomoże każdemu rozwinąć pasję fotograficzną.

źródło opisu: Wydawnictwo Galaktyka, 2009

źródło okładki: zdjęcie autorskie