Motywowanie do zwycięstwa. Jak działać efektywniej - sprawdz

Wydawnictwo: IFC Press Sp. z o.o.
poradniki

Motywowanie do Zwycięstwa to bestseller z zakresu motywowania napisany przez Richarda Dennyego, nazwanego przez Daily Mail guru motywacji Wielkiej Brytanii. W książce tej znajdziesz sprawdzone techniki motywowania siebie, Twojego zespołu, Twojej rodziny i wszystkich wobec których chcesz być liderem. Jasno przedstawione przez autora zasady, pozwolą Ci na szybkie przyswojenie praktycznej wiedzy z tego zakresu. Stosowanie technik opisanych w książce umożliwi Ci: ? Zrozumienie co motywuje Ciebie i innych ? Osiąganie sukcesów poprzez własną motywację ? Inspirowanie i motywowanie innych ? Radzenie sobie ze zniechęceniem O autorze Richard Denny jest jednym z czołowych autorytetów z zakresu technik sprzedaży, treningu menedżerskiego oraz rozwoju osobowości. Obecnie jest prezesem swojej grupy przedsiębiorstw wytwarzającej kasety wideo z programami szkoleniowymi oraz organizującej kursu na zamówienie. Prowadzi także działalność jako konsultant i doradca wielu brytyjskich korporacji międzynarodowych. Ma reputację niezrównanego mówcy.

Filip | 2016-05-25
ToRn | 2016-01-17