Święty Jacku z pierogami - czyli jak rozmawiać ze Świętym.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu
religia, modlitwa, dzieci, rozmowy, Święci,
Bożena

Rozmawiać ze Świętymi można o bardzo różnych sprawach. O bólu zęba, bucie z lewej nogi i apetycie w kratkę, o natrętnym wielbicielu, gderliwych krewnych i łyżce oleju do głowy. Błogosławiony Jan Paweł II twierdził, że Święci się nie starzeją. Przeciwnie, są ludźmi przyszłości.Tej ewangelicznej, do której wszyscy zmierzamy. Natomiast Ojciec Święty Benedykt XVI uważa, że każdy powinien mieć jakiegoś Świętego, z którym pozostawałby w zażyłej relacji. Jeśli pragniesz rozmawiać ze Świętymi o swoich ważnych sprawach, ten modlitewnik na pewno Ci w tym pomoże.
Ta książka – to przeszło 100 wierszowanych modlitewek
na przeszło 100 różnych okazji.
To także przeszło 100 obrazków ze Świętymi.
Opracowane z wyjątkowym wyczuciem piękna i fantazją, zostały uzupełnione krótką informacją, z której można się dowiedzieć, co znaczy imię każdego Świętego oraz kiedy obchodzi swoje urodziny w Niebie.
Przy każdym też zamieszczone jest rymowane, bardzo przydatne hasło np.
Gdzie święta Faustyna, tam szczęśliwa rodzina,
Święty Jakub powie więcej, jak poskromić pyszne serce.

źródło opisu: http://www.wds.pl/

źródło okładki: http://www.wds.pl/