Święta Rita. Patronka spraw trudnych i beznadziejnych

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Kochaj i walcz". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: WAM
żywoty świętych
religia
joly_fh

Była żoną, matką, wdową i... zakonnicą. RITA - kobieta zawsze wierna miłości i walcząca o pojednanie zwaśnionych rodzin. Dziś pociąga zwyczajnością życia oraz niezłomnością w znoszeniu trudów i cierpienia. W książce znajdziemy świadectwa ludzi, którzy niekoniecznie doświadczyli spektakularnych cudów, a raczej realnej opieki św. Rity: odzyskali zdrowie, otrzymali wsparcie finansowe czy pomoc w...

Była żoną, matką, wdową i... zakonnicą.
W książce znajdziemy świadectwa ludzi, którzy niekoniecznie doświadczyli spektakularnych cudów, a raczej realnej opieki św. Rity: odzyskali zdrowie, otrzymali wsparcie finansowe czy pomoc w znalezieniu dziewczyny. Właśnie ich historie sprawiają, że Święta staje się coraz bardziej znana.

źródło opisu: WAM, 2013

źródło okładki: http://katalog.wydawnictwowam.pl/