Święta Rita. Patronka spraw trudnych i beznadziejnych

7 (16 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
żywoty świętych
religia
joly_fh

Była żoną, matką, wdową i... zakonnicą. RITA - kobieta zawsze wierna miłości i walcząca o pojednanie zwaśnionych rodzin. Dziś pociąga zwyczajnością życia oraz niezłomnością w znoszeniu trudów i cierpienia. W książce znajdziemy świadectwa ludzi, którzy niekoniecznie doświadczyli spektakularnych cudów, a raczej realnej opieki św. Rity: odzyskali zdrowie, otrzymali wsparcie finansowe czy pomoc w...

Była żoną, matką, wdową i... zakonnicą.
W książce znajdziemy świadectwa ludzi, którzy niekoniecznie doświadczyli spektakularnych cudów, a raczej realnej opieki św. Rity: odzyskali zdrowie, otrzymali wsparcie finansowe czy pomoc w znalezieniu dziewczyny. Właśnie ich historie sprawiają, że Święta staje się coraz bardziej znana.

źródło opisu: WAM, 2013

źródło okładki: http://katalog.wydawnictwowam.pl/

Patrycja | 2018-08-09
Na półkach: Przeczytane, Zwykłe
Przeczytana: 09 sierpnia 2018

Ciekawa pozycja. Życiorys Świętej, coraz bardziej popularnej w Polsce. Historia objawień, kultu w Polsce. Świadectwa, przydatne informacje, strony i modlitwy.
Łatwo się czyta- uwadze zasługuje rozdział o oczekiwaniach i roli kobiety w życiu.

Anisa | 2018-06-17
Przeczytana: 17 czerwca 2018

Książka niezwykła, która wywarła na mnie niesamowite wrażenie. To książka nie tylko o świętej, w której podkreślono tak bardzo ludzkie cechy, bliskie nam współczesnemu człowiekowi, ale to także książka o życiu.