Polskie parki narodowe

odAdoZ

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Piotr | 2017-08-27
Przeczytana: 27 sierpnia 2017

Niestety, ale album rozczarowuje. Każdemu parkowi Narodowemu jest poświęcona jedna strona, na której znajdują się dodatkowo maksymalnie zdjęcia, które same w sobie nie zawsze zachęcają do bliższego zaznajomienia się z miejscem. Opisanie każdego miejsca jest encyklopedyczne - mocno okrojone i ubogie. Niestety, nie znalazłem w tym albumie niczego, co by mogło mnie ująć. Mam wrażenie, że autorzy poszli najkrótsza drogą. Sama selekcja wybranych Parków jest również mi nieznana. Jakim kluczem kierowali się autorzy? Nie potrafiłem rozwikłać tej zagadki.

zosia_bm | 2017-08-28
Asia | 2015-07-04