Child of Satan-Child of God

Wydawnictwo: Logos
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
angielski
neta

The day Susan Atkins met Charles Manson she felt she met the world saviour. Here its personal account of life and death with the murderous Manson "Family". Condemned to die, rejected by society, she found life on death row-a miracoulus rebirth as real as a resurrection

neta | 2013-05-03
Przeczytana: 02 maja 2013

Fascynacja fenomenem tzw. Rodziny Mansona zaprowadziła mnie do tej książki. Susan Atkins, wierna "wyznawczyni" pokręconej filozofii Charliego Mansona, biorąca udział w morderstwie zony Romana Polańskiego, opowiada historie swojej przemiany. Ktoś może zapytać, na ile uczciwe było przyjecie Chrystusa przez skazana na śmierć więźniarkę - może był to tylko sposób na znalezienie drogi na wolność. Fakt, ze Susan Atkins zmarła w wiezieniu modląc się do Boga utwierdza mnie w przekonaniu, ze jej przemiana była prawdziwa.

niedorzeczość | 2017-09-08
Jaśmina | 2017-03-23