Czas pożegnania

Cykl: Tajemnica wodospadu (tom 13)
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Arskjedens time
romans, saga norweska
Amanda

Amalie rozpacza, ponieważ Cyganie uprowadzili Sofie. Tymczasem Tron wraca do domu i dowiaduje się, że jego syn jest chory. Mimo że Tannel próbował wszystkiego, by zwalczyć chorobę chłopca, wkrótce gaśnie ostatnia nadzieja... Mitti podejmuje postanowienie, które dotyczy jego przyszłości z Amalie. Ale gdy przyjeżdża, by jej o tym powiedzieć, wielomiesięczna tęsknota bierze nad nim górę. -...

- Naprawdę tego chcesz, Amalie? - spytał, patrząc na nią spojrzeniem pełnym pożądania.
- Tak, chcę - szepnęła i usiadła obok niego na łóżku. - Tęskniłam za tobą i byłam taka samotna...
- To teraz zapomnijmy o wszystkich smutkach i cieszmy się tą chwilą - powiedział cicho, wtulając usta w jej włosy.
- Tak, Mitti.

źródło opisu: Ringer Axel Springer, 2013

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

April | 2016-08-16
Przeczytana: 15 sierpnia 2016

Ciekawsze niż poprzednie tomy, ale jeszcze dużo brakuje tej sadze do doskonałości.

hogata | 2015-02-07
Przeczytana: 07 lutego 2015