Współczesny Eden

Wydawnictwo: RS
poezja
geokuba

Tomik, który mają Państwo przed sobą to spełnienie moich marzeń o podzieleniu się swymi przemyśleniami, uczuciami z innymi ludźmi. Wiersze tutaj zawarte powstawały na przestrzeni kilku lat. Podzieliłem je na cztery części. I tak: WIOSNA to wiersze o ludziach, o świecie, bo właśnie wiosną świat ten się budzi, rozkwita. Tylko od nas zależy, jak go ukształtujemy. LATO to wiersze o miłości, bo ta...

I tak: WIOSNA to wiersze o ludziach, o świecie, bo właśnie wiosną świat ten się budzi, rozkwita. Tylko od nas zależy, jak go ukształtujemy. LATO to wiersze o miłości, bo ta pora roku tak nas nastraja. Jesień zmusza do refleksji, jest pełna nostalgii i takie są wiersze JESIENI, z kolei zima nieodparcie kojarzy się z zasypianiem, z końcem pewnego cyklu i o tym właśnie mówią wiersze w części ZIMA.
(Autor)

Okładka i ilustracje Iwona Wielgus.

źródło opisu: Wydawnictwi RS - Roman Sokal, 2003

źródło okładki: zdjęcie autorskie