Tajlandia - Złota seria

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Złota Seria". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Pascal
9788376420813
tajlandia, azja, przewodnik
Proszek

W Bangkoku supernowoczesne drapacze chmur ocieniają ciche kanały i domki nad rzeką. Labirynt zabytkowej chińskiej dzielnicy oszałamia bogactwem kramów, sklepików i knajpek, pobudzających wszystkie zmysły. Za stolicą ciągną się aż po horyzont pola ryżowe, pośród których wyrastają niewielkie osady i góry. Na południu i wschodzie, nad Zatoką Tajlandzką, zachwyca widok białych piaszczystych plaż, a za nimi wielkich plantacji palm kokosowych i drzew kauczukowych.

źródło opisu: Wydawnictwo Pascal, 2012

źródło okładki: www.ksiegarnia.pascal.pl

Jolinar_5 | 2013-10-29
Przeczytana: 29 października 2013

Najważniejsze informacje o Tajlandii z dużą ilością zdjęć. W skrócie przekazane co trzeba zobaczyć, co trzeba zrobić, co trzeba zjeść. :)

Aneta | 2015-10-20
Przeczytana: październik 2015