Okładka książki Sennik egipsko-chaldejski

Autor:
Seria: Senniki
wydawnictwo
Studio Astropsychologii
sennik, sny, egipt, studio astro,
typ
papier
10 (1 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Przed Tobą alfabet snów wraz z ich objaśnieniem. Przekonaj się, że wbrew tradycyjnym przekonaniom, nie wszystkie marzenia senne można interpretować dosłownie ani nawet zgodnie z ich znaczeniem symbolicznym. Sny są odbiciem rzeczywistości, na zasadzie symboli lub innych środków wyrazu mogą ukazać ukryte marzenia, pragnienia, pasje i problemy śniącego. Dają możliwość wglądu we własną duszę, przez c...

Sny są odbiciem rzeczywistości, na zasadzie symboli lub innych środków wyrazu mogą ukazać ukryte marzenia, pragnienia, pasje i problemy śniącego. Dają możliwość wglądu we własną duszę, przez co ich poznanie i zrozumienie pozwala na twórcze rozwiązywanie problemów. Sennik egipski, prezentujący najstarsze interpretacje snów, pomoże Ci nie tylko zrozumieć samego siebie i własne potrzeby, ale również pozwoli poznać przyszłość.
Sny to wołanie naszej podświadomości. Są nie tylko projekcją naszych marzeń i często skrywanych w zakamarkach duszy pragnień, ale przede wszystkim zapowiadają to, co się może zdarzyć w przyszłości. Ostrzegają, pouczają, pomagają w podjęciu ważnych decyzji - jednym słowem wskazują drogę. Jeśli umiejętność ich właściwej interpretacji przestanie być Ci obca, staną się drogowskazem także w Twoim życiu.
Przed Tobą alfabet snów wraz z ich objaśnieniem. Przekonaj się, że, wbrew tradycyjnym przekonaniom, nie wszystkie marzenia senne można interpretować dosłownie ani nawet zgodnie z ich znaczeniem symbolicznym. Jeśli tej nocy miałeś koszmary, zajrzyj do sennika, może bowiem okazać się, iż na pozór zły sen zapowiada dopływ gotówki, szczęście w miłości albo zawarcie nowej przyjaźni. Czy po zapoznaniu się z zawartą w książce interpretacją snów od A do Z przestaniesz życzyć bliskim słodkich snów?

źródło opisu: http://www.talizman.pl/sennik-egipskochaldejski-p-1946.html

wyd. Studio Astropsychologii
rok: 2006
str. 272
Ocena: 6/6

Uczeni od stuleci próbują dociec, co kryje się za senną marą. Czy ludzkie sny mówią o przyszłości i wydarzeniach, które będą miały miejsce w rzeczywistości, czy też to jedynie fantazje? Sen jest projekcją pragnień nagromadzonych w umyśle człowieka, a może przesłaniem, jakie dociera do nas od nieznanej, wyższej siły? Wydaje mi się, że tego nigdy nie dowiemy się w stu procentach. Pewne jest jednak to, iż niejeden sen się ziścił i że na podstawie elementów w nim występujących można przewidywać, co też mógł on oznaczać. Samodzielnie trudno jest wymyślić co dana „wizja” mogła oznaczać. Po co się jednak trudzić, skoro można sięgnąć po sennik i… przeczytać o tym, co prawdopodobnie nasz sen oznaczał.

Sennik egipsko-chaldejski próbuje „odpowiedzieć” w tradycyjny sposób na dręczące ludzkość pytania dotyczące snów. Jego konstrukcja jest przemyślana i przyjemna w odbiorze. Poradnik podz...

książek: 2054
gronojad | 2014-10-27