Sennik egipsko-chaldejski

Seria: Senniki
Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
sennik, sny, egipt, studio astro,

Przed Tobą alfabet snów wraz z ich objaśnieniem. Przekonaj się, że wbrew tradycyjnym przekonaniom, nie wszystkie marzenia senne można interpretować dosłownie ani nawet zgodnie z ich znaczeniem symbolicznym. Sny są odbiciem rzeczywistości, na zasadzie symboli lub innych środków wyrazu mogą ukazać ukryte marzenia, pragnienia, pasje i problemy śniącego. Dają możliwość wglądu we własną duszę,...

Sny są odbiciem rzeczywistości, na zasadzie symboli lub innych środków wyrazu mogą ukazać ukryte marzenia, pragnienia, pasje i problemy śniącego. Dają możliwość wglądu we własną duszę, przez co ich poznanie i zrozumienie pozwala na twórcze rozwiązywanie problemów. Sennik egipski, prezentujący najstarsze interpretacje snów, pomoże Ci nie tylko zrozumieć samego siebie i własne potrzeby, ale również pozwoli poznać przyszłość.
Sny to wołanie naszej podświadomości. Są nie tylko projekcją naszych marzeń i często skrywanych w zakamarkach duszy pragnień, ale przede wszystkim zapowiadają to, co się może zdarzyć w przyszłości. Ostrzegają, pouczają, pomagają w podjęciu ważnych decyzji - jednym słowem wskazują drogę. Jeśli umiejętność ich właściwej interpretacji przestanie być Ci obca, staną się drogowskazem także w Twoim życiu.
Przed Tobą alfabet snów wraz z ich objaśnieniem. Przekonaj się, że, wbrew tradycyjnym przekonaniom, nie wszystkie marzenia senne można interpretować dosłownie ani nawet zgodnie z ich znaczeniem symbolicznym. Jeśli tej nocy miałeś koszmary, zajrzyj do sennika, może bowiem okazać się, iż na pozór zły sen zapowiada dopływ gotówki, szczęście w miłości albo zawarcie nowej przyjaźni. Czy po zapoznaniu się z zawartą w książce interpretacją snów od A do Z przestaniesz życzyć bliskim słodkich snów?

źródło opisu: http://www.talizman.pl/sennik-egipskochaldejski-p-1946.html

źródło okładki: http://www.talizman.pl/sennik-egipskochaldejski-p-1946.html

Sklep
Format
Cena

• Zielone migdały, czyli po co światu Kurdowie
  • Porąb i spal. Wszystko co mężczyzna powinien wiedzieć o drewnie
  • Krocząc w ciemności
  • Arystokratka w ukropie
  • W drodze nad Morze Żółte
  • Dotrzymana obietnica
  • Dobry kłamca
Zielone migdały, czyli po co światu Kurdowie
Paweł Smoleński

6,67 (3 ocen i opinii)
Porąb i spal. Wszystko co mężczyzna powinien wiedzieć o drewnie
Lars Mytting

Dobry kłamca
Nicholas Searle

0 (0 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Sylwia | 2012-07-21
Przeczytana: 19 lipca 2012

Sen prawdę Ci powie

„Sennik egipsko-chaldejski ”
wyd. Studio Astropsychologii
rok: 2006
str. 272
Ocena: 6/6

Uczeni od stuleci próbują dociec, co kryje się za senną marą. Czy ludzkie sny mówią o przyszłości i wydarzeniach, które będą miały miejsce w rzeczywistości, czy też to jedynie fantazje? Sen jest projekcją pragnień nagromadzonych w umyśle człowieka, a może przesłaniem, jakie dociera do nas od nieznanej, wyższej siły? Wydaje mi się, że tego nigdy nie dowiemy się w stu procentach. Pewne jest jednak to, iż niejeden sen się ziścił i że na podstawie elementów w nim występujących można przewidywać, co też mógł on oznaczać. Samodzielnie trudno jest wymyślić co dana „wizja” mogła oznaczać. Po co się jednak trudzić, skoro można sięgnąć po sennik i… przeczytać o tym, co prawdopodobnie nasz sen oznaczał.

Sennik egipsko-chaldejski próbuje „odpowiedzieć” w tradycyjny sposób na dręczące ludzkość pytania dotyczące snów. Jego konstrukcja jest przemyślana i przyjemna w odbiorze. Poradnik...

Człapo | 2016-01-17
Vitralion | 2015-11-02