Cinderella The Fairytale Files

Cinderella The Fairytale Files
dla dzieci, bajka, kopiuszek
angielski
Reyka

Rumpelstitskin, prywatny detektyw zatrudniony przez króla i królową, sprawdza pomówienia związane z postacią Kopciuszka - czy Kopciuszek leci tylko na królewicza majątek, czy jest oszutką i manipulantką, czy może idealną kandydatką na żonę? Na odpowiedzi na te pytania skrupulatny detektyw zbiera dowody, przesłuchuje świadków i wszystko zbiera w teczkę, którą przekazuje królowi. Książka interaktywna.

źródło opisu: opis własny

źródło okładki: zdjęcie własne

Reyka | 2013-03-19
Przeczytana: 19 marca 2013

Nowe podejście do starego tematu :) Akta Kopciuszka zawierają wszystko - listy, artykuły prasowe, zaproszenia, zeznania świadków, kartki,nawet rozmiar stopy porównany do stóp okropnych sióstr, fragmenty pamiętnika - pochowane w liczne kieszonki, jako dowody rzeczowe w prowadzonym śledztwie, które ma dociec, kim naprawdę jest Kopciuszek.
Książka wydana bardzo ciekawie, zaciekawiła nawet sześciolatka, który z natury stroni od dziewczyńskich bajek.

Edyta | 2016-01-05