Cinderella The Fairytale Files

Data 1. wydania:
2008-01-01
angielski
dla dzieci bajka kopiuszek

Nowe podejście do starego tematu :) Akta Kopciuszka zawierają wszystko - listy, artykuły prasowe, zaproszenia, zeznania świadków, kartki,nawet rozmiar stopy porównany do stóp okropnych sióstr, fragmenty pamiętnika - pochowane w liczne kieszonki, jako dowody rzeczowe w prowadzonym śledztwie, które ma dociec, kim naprawdę jest Kopciuszek.
Książka wydana bardzo ciekawie, zaciekawiła nawet sześciolatka, który z natury stroni od dziewczyńskich bajek.

Książka wydana bardzo ciekawie,...

Dodaj cytat z książki Cinderella The Fairytale Files