Szwajcaria

Książka jest przypisana do serii/cyklu "National Geographic". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: G+J
Szwajcaria
Preetishya

Ruszaj w świat z National Geographic! Każdego dnia eksperci National Geographic przemierzają świat, zgłębiając kulturę i dzieje odwiedzanych krajów oraz przypatrując się ich mieszkańcom. Zdobytą wiedzę przekazują na łamach przewodników National Geographic, obejmujących: MARSZRUTY, oparte na bogactwie szwajcarskich doświadczeń, które pomogą zaplanować pobyt adekwatnie do posiadanego czasu i...

Ruszaj w świat z National Geographic!

MARSZRUTY, oparte na bogactwie szwajcarskich doświadczeń, które pomogą zaplanować pobyt adekwatnie do posiadanego czasu i zainteresowań.

NIEZWYKŁE DOŚWIADCZENIA, od uprawiania niezwykłych sportów zimowych, tropienia zwierząt po podróże koleją przez wysokie alpejskie przełęcze.

RADY BYWALCÓW, od fotografików, podróżników i dziennikarzy National Geographic po rodzimych znawców rozmaitych zagadnień, dotyczące ulubionych miejsc, zasad postępowania i wielu innych kwestii.

TRASY WYCIECZEK PIESZYCH, SAMOCHODOWYCH I KOLEJĄ, opatrzone klarownymi mapami i planami, m.in. przechadzek po genewskim Vieille Ville czy zuryskim Altstadt, objazdu jeziora Neuchâtel i wypadu koleją pod Jungfrau.

PROPOZYCJE MNIEJ RUTYNOWYCH SZLAKÓW, w tym po dochowujących tradycji półkantonach Appenzell, w alpejskie doliny kantonu Ticino i nad jeziora środkowej Szwajcarii.

LISTĘ TEGO, CZEGO POMINĄĆ NIE WOLNO, w każdym omówionym w przewodniku regionie, a także przy trasie każdej wycieczki.

WSPANIAŁE ZDJĘCIA, GRAFIKI, PLANY I MAPY, które ułatwiają podjęcie decyzji, poruszanie się i gruntowne poznanie każdego miejsca.

źródło opisu: http://www.gjksiazki.pl/

źródło okładki: http://www.gjksiazki.pl/

Preetishya | 2013-03-19
Na półkach: Podróże
Przeczytana: 17 marca 2013

Nie lubiłam czytać przewodników. Zazwyczaj, jeśli już przechodziłam obok półek z literaturą podróżniczą, to brałam coś do ręki, przeglądałam zdjęcia, czytałam przypisy, chwilę sobie poprzewracałam strony, ale po kilku minutach(to już był sukces!) odkładałam daną książkę znudzona. Bo co tu ukrywać, nie każdy przewodnik jest ciekawy, nie każdy nas interesuje, nie każdy lubi czytać ten gatunek.

Ale ostatnio odkryłam, że przewodniki mogą być interesujące, że mogą mnie zaciekawić, że są nawet spoko. Sama się sobie dziwię, bo zazwyczaj uważałam je za niewarte uwagi i w ogóle takie nijakie. Wolałam przyglądać się innym pozycją. Jednakże ostatnimi czasy mam zapotrzebowanie na wiedzę o świecie, mam chęć poznawania i czytania o moich ulubionych miejscach. Tak więc, kiedy nadarzyła się okazja zapoznania się z krajem, który bardzo mnie ciekawi, nie zastanawiałam się za długo. Z niecierpliwością czekałam na przyjście Pana Listonosza.

Kolejny udany wybór przewodnika! Muszę przyznać, że...

Danuta | 2016-09-05
Na półkach: 2016
Przeczytana: 05 lipca 2016

Bardzo przydał się w podróży po Szwajcarii. Dużo rzetelnych informacji.

fuhrer3 | 2016-06-22
janka_agh | 2016-06-21