Łobuziak w Cyrku

Wydawnictwo: Egmont Polska
Scamp in Circus
łobuziak, cyrk, bajki, disney
sinnatag

Łobuziak, mały szczeniak, jest synem pary romantycznych zakochanych, Lady i Trampa. Charakterek odziedziczył po tacie, lubi więc rozrabiać i płatać psikusy swym państwu. Niestety, w dniu urodzin Eryka mocno przesadził. W obawie, by nie dostać bury, ukrył się w koszu na śmieci i tak zaczął się dzień pełen niesamowitych przygód. Mało brakowało, a Łobuziak zostałby cyrkowym artystą... O tym, jak do tego doszło, opowiada ta książeczka.

Laura_S | 2017-07-20
Przeczytana: 09 kwietnia 2016