Najpiękniejsze baśnie Hansa Christiana Andersena

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Książki Szczęśliwego Dzieciństwa". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Publicat

Kojarzą mi się z dzieciństwem,mają wiele mądrości życiowych.Najpierw czytał mi je tato a potem ja czytałam swoim siostrom delektując się pięknością baśni.Baśnie czytałam po kilka razy i nigdy mi się nudziły.W pamięci utkwiło BRZYDKIE KACZĄTKO,KRÓLOWA ŚNIEGU,DZIEWCZYNKA Z ZAPAŁKAMI i wiele,wiele innych.Ot takie wspomnienie z dzieciństwa.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: www.weltbild.pl

Ania K | 2015-03-08

Kojarzą mi się z dzieciństwem,zawierają wiele mądrości.Najpierw czytał mi je tato a potem ja czytałam moim siostrom .Baśnie czytałam kilkakrotnie i nigdy mi się nie nudziły.W pamięci utkwiło BRZYDKIE KACZĄTKO,DZIEWCZYNKA Z ZAPAŁKAMI,CALINECZKA i wiele innych.Ot takie wspomnienie z dzieciństwa.

Justyna Antoniewicz | 2015-03-27
Przeczytana: 26 marca 2015

Najpiękniejsze Baśnie uwielbiam wracać często do nich i czytać:)

Zania | 2016-12-05

Uwielbiam baśnie Andersena. A już najbardziej te rzadko filmowane i wystawiane:)
Napisane językiem powszechnym w literaturze, w którym autor uważnie dobiera słowa, ale jednocześnie prostym i zrozumiałym. Proponuje przeczytać jakąś baśń Christiana. A najlepiej tą mało znaną. I nie wydawnictwa jakiejś Zielonej Sowy (bez urazy, tak ogólnie to lubię to wydawnictwo, jednak uważam, że lepiej radzi sobie z rozrywkowymi książkami) lecz jakieś starsze.
A potem móc nad nią rozmyślać bez końca...

Julek | 2015-02-19

Balbinka | 2018-06-15
Przeczytana: 29 lipca 2013
natkabyhope | 2017-12-20

Co czytają uczniowie?

Od 7 stycznia do końca marca uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych mogli brać udział w akcji „Ogólnopolskie wybory książek”. Ich zadaniem było podanie maksymalnie trzech tytułów najciekawszych (ich zdaniem) książek, które czytali w ciągu ostatnich dwóch lat. W wyborach wzięło udział prawie 450 tys. uczniów!