TO JEST TO! Jak odkryć do czego zostaliśmy stworzeni

One Big Thing: Discovering What You Were Born to Do
spełnienie, samorealizacja,
poradniki
Ursa

Czy chciałbyś czuć, że naprawdę żyjesz? Czy chciałbyś być pełen energii i radości? Czy chciałbyś mieć poczucie, że to, co robisz, naprawdę ma sens? Przestań być przeciętny w wielu rzeczach, a bądź nadzwyczajny w tej Jednej Rzeczy, do której naprawdę zostałeś stworzony! W dzisiejszej, rozpraszającej kulturze odkrycie tego “czegoś”, w czym jesteśmy naprawdę dobrzy, jest trudniejsze niż...

Czy chciałbyś czuć, że naprawdę żyjesz?

Czy chciałbyś być pełen energii i radości?

Czy chciałbyś mieć poczucie, że to, co robisz, naprawdę ma sens?

W dzisiejszej, rozpraszającej kulturze odkrycie tego “czegoś”, w czym jesteśmy naprawdę dobrzy, jest trudniejsze niż kiedykolwiek, ale tym bardziej konieczne, jeśli nie chcemy zmarnować darowanych nam talentów. W To jest to! znajdziesz wiele praktycznych narzędzi do odkrycia tej pasji, szczególnego daru, jaki mamy do zaoferowania światu. Co może jeszcze ważniejsze, czytając tę książkę, dowiesz się też, jak ze swoimi ideami przebić się przez zgiełk, który wypełnia nasz dzisiejszy świat. Nauczysz się, jak sprawić, aby twój talent został dostrzeżony przez innych i przyniósł Ci rzeczywisty, także materialny sukces.

„Możesz być równie dobrze niespełnionym bezrobotnym, jak i niespełnionym miliarderem. Jakkolwiek by nie było, pozostaniesz nieszczęśliwy, dopóki nie odnajdziesz swojego życiowego powołania”. (fragment książki)

źródło opisu: Wydawnictwo eSPe, 2013

źródło okładki: http://www.espe.pijarzy.pl/