1. Samodzielna Kompania Commando

Wydawnictwo: Bellona
9788311119871
historia

Autor jest znanym i cenionym historykiem zajmującym się historią jednostek specjalnych. Książka przedstawia historię powstania oddziałów specjalnych (komandosów) w armii brytyjskiej na początku II wojny światowej. Na tym szerokim tle ukazana została historia polskiej kompanii komandosów, okres szkolenia oraz walk we Włoszech. Sprawna i interesująca narracja sprawia, że książkę czyta się z...

Sprawna i interesująca narracja sprawia, że książkę czyta się z dużym zainteresowaniem. Ilustracje oraz plansze barwne, na których zaprezentowano umundurowanie polskich komandosów sprawiają, że książka zyskuje na atrakcyjności.

źródło opisu: http://ksiegarnia.bellona.pl/index.php?c=boo&bid=5244

źródło okładki: http://ksiegarnia.bellona.pl/index.php?c=boo&bid=5244