Księżniczka Amelka. Zabawy i dalekie wyprawy

Wydawnictwo: Debit
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Wesoła książeczka zaprojektowana specjalnie dla dziewczynek. Jej bohaterka, księżniczka Amelka, opowiada o swoich wakacyjnych podróżach i zaprasza małe czytelniczki do wspólnej zabawy. Dziewczynki, obok pięknie ilustrowanych historyjek o Amelce, znajdą tu zagadki, labirynty, wyszukiwanki, wykreślanki i wiele innych ciekawych zabaw edukacyjnych a także duży arkusz kolorowych naklejek do zabawy w uzupełnianie fragmentów ilustracji. Co więcej, po odłożeniu samej książeczki zabawa z Amelką wcale się nie skończy. Atrakcyjnym dodatkiem do tej serii są bowiem umieszczone w środku kartonowe laleczki i zestawy kartonikowych strojów, dzięki którym księżniczka Amelka może ciągle od nowa się stroić i przeżywać ciekawe przygody.

źródło opisu: Wydawnictwo Debit, 2013

źródło okładki: www.wydawnictwo-debit.pl

Na półkach: Przeczytane, Debit

Polecałam Wam już książeczkę o księżniczce Amelce, która tak bardzo przypadła do gustu mojej Alicji. Ale zapomniałam wspomnieć, że wraz z nią na rynku pojawiły się dwie książeczkami i zadaniami dla dzieci, które moja córeczka również przyjęła z ogromnym entuzjazmem.

Pierwsza z nich nosi podtytuł: "To lubię robić!". Wewnątrz znajdziemy króciutkie opowiadania wraz z ilustracją, którą należy uzupełnić brakującymi elementami w postaci naklejek, różnego rodzaju zabawy typu wskazanie zdrowych smakołyków, którymi można nakarmić konika, szukanie różnic, podążanie po linii itp.

Ale to nie wszystko. Na końcu ów książeczki znajdziemy dwie postacie do wycięcia, a na samym środku zeszytu tuż pod naklejkami kilka pięknych tekturowych strojów, w które możemy ubierać nasze panienki :)

Drugi zeszyt ćwiczeń to: "Zabawy i dalekie wyprawy". Układ tej książeczki jest identyczny. Czyli również zawiera opowiadania i ilustracje wymagające doklejenie kilku elementów, różne gry i zabawy oraz postacie i...

Na półkach