Łuki blokowe

poradniki
Cavalcanti

Łuki bloczkowe i kryteria istotne w dokonaniu ich prawidłowego wyboru - to tytuł książki, której autorem jest dr inż. Wojciech J. Łucka. Ze względu na swój wyjątkowo unikalny charakter, książka ta wskazana jest dla wszystkich zainteresowanych łucznictwem bloczkowym bez względu na stopień zaawansowania. Jest to wprost nieocenione źródło kompletnej wiedzy, która pozwoli na podjecie prawidłowej decyzji w wyborze odpowiedniego łuku oraz niewątpliwie uchroni przed nie trafnym, lub nadmiernym wydatkiem finansowym. Ponadto, wiedza zawarta w tej książce przyczyni się z pewnością do podniesienia kunsztu i techniki w posługiwaniu się łukiem bloczkowym. Autor życzy przyjemnej lektury z przekonaniem że książka ta odpowie na dziesiątki pytań z którym borykają się zarówno młodzi jak i zaawansowani łucznicy.

źródło opisu: opis z okładki

źródło okładki: skan własny

Ruthven | 2017-09-01