Psy

Cykl: Co i Jak (tom 24)
Wydawnictwo: Atlas
6 (7 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
flora i fauna

Książka będzie wspaniałą lekturą dla wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się czegoś ciekawego i ważnego o historii psów, pochodzeniu psich ras i ich pracy jako psów pościgowych, myśliwskich, pasterskich, policyjnych, przewodników niewidomych, a także o roli, jaką spełnia pies domowy.

una_fresa_verde | 2013-02-04
Na półkach: Przeczytane, Prezent

Od dziecka kochałam psy, co niestety nie dotyczyło tej książki. Dostałam ją w prezencie jako nastolatka, o wszystkim, co zostało tu opisane wiedziałam już od dawna, rasy, a raczej grupy ras potraktowane bardzo pobieżnie. Ostatecznie wycięłam co ładniejsze zdjęcia, a sama książka powędrowała na śmietnik.

martynal11 | 2016-03-03
Never | 2013-02-07