Dzieci Boże. Wprowadzenie do życia chrześcijańskiego w pierwszym roku nauczania szkolnego

Tłumaczenie: ks. W. Globisch
Wydawnictwo: Wydawnictwo św. Krzyża
Kinder Gotes
wiara, dziecko, chrześcijaństwo
tulipany3

"Pozwólcie dzieciom przychodzić do Mnie, nie przeszkadzajcie im; do takich bowiem należy królestwo Boże." [Mt 10,14] Bogato ilustrowana książka wprowadzająca najmłodszych w świat podstawowych modlitw i prawd wiary. Mówi o Bogu - Stwórcy, aniołach, Chrzcie, Maryi, życiu, nauczaniu, cudach, śmierci i zmartwychwstaniu Jezusa, zesłaniu Ducha Świętego, świętowaniu niedzieli i świętach kościelnych....

Większość tematów kończy zadanie rysunkowe dla dziecka.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!