Encyklopedia roślin domowych

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
flora i fauna

Encyklopedia roślin domowych jest wspaniałym źródłem informacji zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych hodowców. Znajdziecie w tej książce: szczegółowe informacje o różnych rodzinach roślin domowych, podział na grupy w zależności od wymagań hodowlanych, wyczerpujący indeks z alfabetycznym spisem roślin w języku polskim i po łacinie, setki kolorowych zdjęć, aktualne informacje o najnowszych gatunkach roślin oraz rady dotyczące roślin hodowanych w szklarniach.

Ireth | 2014-07-24
Ola | 2011-07-04