Kronika Akashy

Wydawnictwo: Babilon 2
4 (5 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
83-87504-01-7
Family

"Z czego były zbudowane i jak wyglądały najwcześniejsze istoty ludzkie, zanim osiągnęły obecny wygląd? Kiedy nastąpił podział istoty ludzkiej z dwupłciowej na jednopłciową - na mężczyznę i kobietę? Poprzednie i przyszłe reinkarnacje Ziemi, czy człowiek istniał zanim powstała Ziemia? Czym były epoki saturna, słońca, księżyca, i kiedy nastąpią epoki jowisza, wenus i wulkana? Rozwój ludzkości poprzez siedem stopni świadomości od saturna do wulkana."

-O_O- | 2013-11-11
Przeczytana: 12 listopada 2013

stek bzdur, w dodatku surowy!