Zgłosuj na książki roku 2017

Piraci ery atomowej

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Miniatury historyczne". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Bellona
8 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Korsarstwo -- od 1945 r.

Książka ta powstała w oparciu o spostrzeżenia autora poczynione w trakcie rejsów na statkach biało-czerwonej bandery, opowieści polskich marynarzy, oficjalne raporty kapitanów oraz biuletyny międzynarodowych organizacji morskich. Ze wszystkich tych danych wynika, że zagrożenie ze strony piratów i terrorystów nieustannie rośnie.

źródło opisu: Wydawnictwo Bellona, 2003

źródło okładki: http://www.bellona.pl/

| 2012-12-28
Przeczytana: 26 grudnia 2012

Bardzo wciągająca książka, jeśli komuś piraci kojarzą się jedynie z czarną banderą i trupią czachą to powinien przeczytać tę książkę

Natalia | 2016-11-28
Przeczytana: 28 listopada 2016