Zobeljäger und Kosak I
knaptu

Ci z Państwa, którzy czytali "Derwisza" i "Dolinę Śmierci" z pewnością bez chwili wahania sięgną po "Kozaka". Powieść ta jest bowiem kontynuacją przygód bohaterów obu wymienionych książek. Dzielni westmani z Dziiego Zachodu pojawiają sie na syberii, gdzie oczywiście przeżywaja mnóstwo zaskakujących przygód. Powieść "Kozak" mimo, że osobami bohaterów łączy się z dwoma poprzednimi, stanowi...

Powieść "Kozak" mimo, że osobami bohaterów łączy się z dwoma poprzednimi, stanowi osobną całośc, z własna fabułą.

źródło opisu: Małopolska Oficyna Wydawnicza KORONA

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!