52 wyśnione weekendy

10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
9788377702048
przewodnik, turystyka, weekend
Marta

52 wyjątkowe zakątki Europy i południowo-wschodniego basenu Morza Śródziemnego, 52 propozycje weekendowych eskapad do historycznych, geograficznych i artystycznych ośrodków w Europie i okolicach. Inspirujące zdjęcia, szczegółowe, specjalnie opracowane mapy oraz teksty pełne ciekawostek pozwolą odkryć bogatą mozaikę niezwykłych miast i krain. Zabiorą na wyprawę do niepowtarzalnych miejsc, wielowiekowych pomników sztuki i przyrody, które nigdy nie przestaną fascynować. Wystarczą dwa lub trzy dni oraz cel, którym mogą być najatrakcyjniejsze europejskie metropolie, takie jak Barcelona, Paryż, Londyn, Ateny, Stambuł, Sankt Petersburg czy Amsterdam, bądź też latarnie morskie Bretanii, szwajcarskie lodowce, bajeczny zamek Ludwika II albo urodzajna Kraina Szampanii, ojczyzny najsłynniejszych na świecie perlistych bąbelków.

źródło opisu: www.olesiejuk.pl

źródło okładki: www.olesiejuk.pl