Zgłosuj na książki roku 2017

Pizza. Klassiche un modern Rezepte fur die perfekt Pizza
978-83-7770-594-0
pizza
Malwina

Pizza jest daniem niezwykle popularnym. Sprawdza się nie tylko jako szybka przekąska, ale także podczas niespiesznej kolacji w gronie rodziny czy przyjaciół. W tej książce znajdziecie wskazówki, jak przygotować idealne ciasto, oraz wiele tradycyjnych i współczesnych przepisów na wyśmienitą pizzę. Nasze smakowite pomysły i apetyczne fotografie bez wątpienia zainspirują was do tworzenia własnych przepysznych kompozycji. W prezencie praktyczny, okrągły nóż do krojenia pizzy!

źródło opisu: Okładka

źródło okładki: Okładka