Sextricity

Wydawnictwo: Ellora's Cave
angielski
Karin

Jillian has a five-octave voice, a singing gig at a diamond exhibition in Hong Kong and a nonexistent sex life. During the flight to Hong Kong, she meets an electrifyingly sexy stranger. She's never experienced sexual energy so intense. She falls deeply into a charged affair with many firsts-first orgasm, first-time sex in a bathroom stall, first time throwing all caution to the wind. He's the best lover she's ever had-and unbeknownst to Jillian, he's also the most deadly.

Parker can control and harness electricity. It makes him a talented thief. Until he meets Jillian. His ability goes haywire and sparks are flying, literally. Seducing her out of her clothes while trying not to kill her is a challenge he's willing to take. Jolt by sensual jolt, he breaks through her sexual inhibitions. Lust, not love, is his goal. He plans to steal diamonds, not her heart.

But with sex so powerfully addicting, even the best-laid plans can change.

źródło opisu: www.ellorascave.com/sextricity.html

źródło okładki: www.ellorascave.com/sextricity.html

Parker to elektryzujący znawca sztuki. Uwielbia doprowadzać swoje kobiety do wrzenia, aż im dym uszami pójdzie. Ma do wykonania zadanie, w które jest niestety, a może i stety wmieszana Jullian.
Książka nie jest zła, bo czytałam gorsze. Początek trochę się dłuży, ale po połówce następuje znacznie ciekawsza część, która bardzo szybko się kończy i dłużyzna znów zaczyna o sobie przypominać. W sumie nie polecam. Takie sobie.

Przeczytana: 31 marca 2014

Nie rozumiem tych wszystkich słabych ocen? według mnie ta krótka, erotyczna z elementami akcji książka jest rewelacyjna! A Parker? Oj co ja bym dała za takiego faceta z ładunkiem elektrycznym w sobie? Z tą całą elektryczną erotyką, to gdy uprawiają sex wybucha telewizor, to jakie napięcie panuje między nimi jak są razem? To jest wspaniałe i inne od wszystkiego co do tej pory przeczytałam. Polecam, choćby dla oderwania się od tych wszystkich erotyków podchodzących pod Pana Szarego. Ale ok Parker też jest niewiarygodnie przystojny, sexowny i z tym czymś!

Aaana | 2014-11-22

Jillian utalentowana piosenkarka z fantastycznym głosem. Parker złodziej z niezwykłymi elektrycznymi mocami. Parker do Jill ciągnie od kiedy ujrzał ją z samolocie. Budzi w nim zapomniane pragnienie oraz wszystkie jego dary. Ale czy on wreszcie przyzna się sam przed sobą że to jego jedyna, czy może ucieknie i zostawi rozkochaną w sobie dziewczynę....

k_a_s_i_a | 2013-01-29
Przeczytana: 29 stycznia 2013

Krótkie opowiadanie o piosenkarce i złodzieju, których od samego początku coś przyciąga... Parker ma także pewną nadprzyrodzoną moc... To właśnie ona jest zarówno darem oraz przekleństwem w jednym...
Książka nie porywa, jednak mimo wsztstko miło się ją czyta.

Anna Biel | 2018-01-28
Darkwish | 2017-11-12