Magiczny Kotek. Podwójne kłopoty

Tłumaczenie: Michał Zacharzewski
Cykl: Magiczny kotek (tom 4)
Wydawnictwo: Hachette
Magic Kitten. Double trouble
jewa

Kaja nie może doczekać się wakacyjnej wizyty swojej kuzynki Mii, która ma ją odwiedzić wraz ze swoją kotką. Jednak gdy okazuje się, że ani kuzynka, ani jej pupilka nie są nawet w połowie tak miłe i grzeczne, jakimi Kaja je zapamiętała, wakacje stają się prawdziwym koszmarem. Na szczęście pewnego dnia Kaja znajduje w ogrodowej szopie prześlicznego pręgowanego kociaka ze szmaragdowymi oczami. Od tej chwili sprawy przybierają zupełnie inny obrót…

źródło opisu: http://www.hachette.com.pl

źródło okładki: http://www.hachette.com.pl

Przemek | 2014-10-24
Przeczytana: 24 października 2014

Skusiłem się na przeczytanie dzieciom kolejnej książeczki z cyklu i podobało im się. Jednak to lektura stosowna nawet dla maluchów.
Wprawdzie powtarzają się motywy z tym, że kotek co jakiś czas miauczy z niepokojem "moi wrogowie są blisko", wprawdzie te duże litery trochę kłują w oczy, ale poza tym znowu jest ładna dla dzieci historia o przyjaźni dwóch kuzynek, które początkowo nie potrafią się porozumieć. A duże litery mogą im pomóc w samodzielnym czytaniu.
ps.
Kuzynka z opisu nazywa się Misia.

myszka101 | 2015-07-09
Na półkach: Posiadam

Słodka historyjka o magii. Dobra dla miłośników kotów, którym niestety nie jestem. :(

Oliwkaa | 2013-03-01
Przeczytana: 2013 rok

Ciekawa książka o kotku, który jest magiczny.

Natalka14 | 2015-02-01
Przeczytana: 2014 rok

Super książka jak zawsze ma odrobinkę magi w sobie.
Polecam

Smerfnawisnia | 2015-08-04
Przeczytana: 04 listopada 2015

Po przeczytaniu odczuwam jakiś niedosyt.

ola | 2013-10-13

bardzo wielkie przygody

juliamarzec | 2014-02-26

super

Madzia Józefowicz | 2017-03-16
Przeczytana: 08 czerwca 2017
wiolenia28 | 2016-08-07
Na półkach: Przeczytane w 2016 r.
SkwaRRR | 2016-04-10
Na półkach: 2016