Miłość gór

Wydawnictwo: WAM
978-83-7505-815-4
poezja
markusNH

Góry nie tylko zachwycają, lecz pozwalają się pożądać, zdobywać i kochać. Podziw nad ich majestatem, tajemnicą i pięknem łączy ludzi niezależnie od wieku, płci, rasy czy religii. Literackie owoce miłości do górskich pasm i szczytów uwiecznione zostały na kartach tego zbioru. Góry dają człowiekowi, poprzez zdobywanie wzniesień, nieograniczony kontakt z przyrodą - poczucie wewnętrznego...

Góry dają człowiekowi, poprzez zdobywanie wzniesień, nieograniczony kontakt z przyrodą - poczucie wewnętrznego wyzwolenia, oczyszczenia, niezależności.
bł. Jan Paweł II

Zgadzam się na walkę ze wszystkimi niebezpieczeństwami, które na mnie czyhają. Zgadzam się na wiatry, które tygodniami biją w ściany namiotów i doprowadzają do granicy szaleństwa. Zgadzam się na drogi prowadzone na granicy wytrzymałości. Zgadzam się na walkę. Nagroda, którą otrzymuję za te trudy, jest niebotycznie wielka. Jest nią radość życia.
Jerzy Kukuczka

źródło opisu: http://www.wydawnictwowam.pl/

źródło okładki: http://www.wydawnictwowam.pl/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!