Magia seksualna dla początkujących. Wstęp do prawa przyciągania

Tłumaczenie: Maciej Lorenc
Wydawnictwo: Illuminatio
Sex Magic for Beginners
erotyka, ezoteryka,
Anita

To pierwsza książka, która podpowiada, jak połączyć magię seksualną z Prawem Przyciągania. Dzięki praktycznym i łatwym w zastosowaniu wskazówkom dowiesz się, że możesz wykorzystywać energię seksualną, by zdobywać wszystko, czego zapragniesz. Popularna autorka i znawczyni magii Skye Alexander zdradza, jak kierować wrodzoną mocą twórczą, by przyciągać do siebie zdrowie, dobrobyt i szczęście....

Popularna autorka i znawczyni magii Skye Alexander zdradza, jak kierować wrodzoną mocą twórczą, by przyciągać do siebie zdrowie, dobrobyt i szczęście. Odkryjesz tutaj opisy rytuałów i zaklęć, a także techniki pracy z partnerem i potężne wizualizacje oraz sekrety tworzenia miłosnych eliksirów, amuletów i talizmanów.

Ten zwięzły i wszechstronny przewodnik pokaże Ci wiele sposobów na to, aby magia seksualna stała się narzędziem w Twojej ręce, które pomoże w osiąganiu sukcesów w każdej dziedzinie życia.

źródło opisu: Wydawnictwo ILLUMINATIO Łukasz Kierus, 2012

źródło okładki: www.illuminatio.pl