angielski
surrealice

New English File to: *lekcje, które sprawdzą się w każdej klasie, zainteresują każdego i sprawią, że uczniowie będą chcieli mówić po angielsku, *możliwość skracania i wydłużania kursu od 80 do 120 godzin, *różnorodne materiały pomagające w samodzielnej pracy w domu (MultiROM, DVD, strona internetowa dla uczniów, Vocabulary Bank i Grammar Bank w podręczniku) 8bogate pomoce dla nauczycieli –...

New English File to:

*możliwość skracania i wydłużania kursu od 80 do 120 godzin,
8bogate pomoce dla nauczycieli – rewelacyjna książka nauczyciela z ćwiczeniami do fotokopiowania i CD-ROM z testami

Mylengrave | 2019-08-02
Na półkach: Przeczytane, English

Nie jest to moja ulubiona seria podręczników, ale ten Advanced jeszcze się do czegoś nadawał. Przyjemne czytanki, naprawdę ciekawe. Poza tym dosyć standardowa książka, są lepsze.