Nasza strona internetowa wykorzystuje cookies (pol.: ciasteczka)

W celu sprawnego i szybkiego działania serwisu, zapewnienia wygody podczas jego przeglądania, dostosowywania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych oraz reklamowych, używamy informacji zapisanych za pomocą cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz tutaj.
Zgłosuj na książki roku 2017

The Book Lovers' Companion. What to Read Next

Wydawnictwo: Michael O'Mara Books Ltd.
8 (1 ocen i 0 opinii) Zobacz oceny
10
0
9
0
8
1
7
0
6
0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Edytuj książkę
szczegółowe informacje
data wydania
ISBN
9781843179603
liczba stron
224
język
angielski
dodała
Róża_Bzowa

With so many fantastic books out there, it can often be difficult to choose what to read next. Thankfully, The Book Lovers' Companion is here to help, bringing together a huge range of the best and most loved titles in one comprehensive guide. Featuring a diverse selection of books to choose from, from Pride and Prejudice to the modern classics as well as the latest bestsellers, the guide...

With so many fantastic books out there, it can often be difficult to choose what to read next. Thankfully, The Book Lovers' Companion is here to help, bringing together a huge range of the best and most loved titles in one comprehensive guide. Featuring a diverse selection of books to choose from, from Pride and Prejudice to the modern classics as well as the latest bestsellers, the guide includes interesting discussion points and facts that will be indispensable for book clubs as well as potential companion books with similar themes, honest opinions from readers and razor-sharp reviews from critics, so you'll know you're making the right choice every time. Compiled by a range of English literature experts and avid readers, and with a foreword by Lionel Shriver, author of We Need To Talk About Kevin, The Book Lovers' Companion is sure to inspire any book lover. You need never read a bad book again!

 

źródło opisu: http://www.mombooks.com/books/the-book-lovers-companion-9781843179603/

źródło okładki: http://www.mombooks.com/books/the-book-lovers-companion-9781843179603/

pokaż więcej

Brak materiałów.
Już teraz nowa funkcja: pakiety. Dowiedz się więcej jak kupić kilka książek w najlepszej cenie >>>
Trwa wyszukiwanie najtańszych ofert.
Dodaj dyskusję
Dyskusje o książce
    Obecnie jeszcze nie ma dyskusji powiązanych z tą książką.
Sortuj opinie wg
Opinie czytelników (9)
 Pokaż tylko oceny z treścią
książek: 1414
Paweł Grzelczyk | 2015-07-27
Na półkach: Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 27 lipca 2015
książek: 1609
Katarzynka | 2017-02-16
Na półkach: Chcę przeczytać
książek: 3997
agta | 2017-01-06
Na półkach: Chcę przeczytać
książek: 660
pyszka | 2016-07-31
Na półkach: Chcę przeczytać
książek: 440
Carroline | 2016-07-31
Na półkach: Chcę przeczytać
książek: 583
Kyrylyn | 2016-04-18
Na półkach: Chcę przeczytać
książek: 998
gakuko | 2016-02-10
Na półkach: Chcę przeczytać
książek: 335
tardis | 2015-09-05
Na półkach: Chcę przeczytać
książek: 366
Magdalena | 2015-05-14
Na półkach: Chcę przeczytać
Moja Biblioteczka
Jeżeli chcesz dodać książkę do biblioteczki, wybierz półkę, oceń lub napisz opinię.
Przeczytane
loading
Cytaty z książki
Powiązane treści
Ekstremalne wyzwanie czytelnicze

Najbardziej frapującą, inspirującą, ambitną, kontrowersyjną i interesującą publikacją tego rodzaju stało się dla mnie opasłe tomisko „1001 książek, które musisz przeczytać” pod red. P. Boxalla, która stała się podstawą najważniejszej listy czytelniczej i zainspirowała mnie do wymyślenia Projektu „1001 książek, które w życiu przeczytam” , który stanowi realizację czytelniczego planu najbliższą mojemu założeniu przeczytania najważniejszych książek na świecie.


więcej
więcej powiązanych treści
zgłoś błąd zgłoś błąd