WOW! Ilustrowana Encyklopedia wszystkiego

Tłumaczenie: Hanna Turczyn-Zalewska
Wydawnictwo: National Geographic
Wow! the visual encyclopedia of everything
978-83-7596-069-3
encyklopedia

WOW! Tu jest pełno niezwykłych rzeczy - od metali po mięczaki, od prehistorii po widmo elektromagnetyczne, od robotów po wielkie rewolucje, od wulkanów po religie, od współczesnych mediów po życie w średniowieczu. WOW! Ilustrowana encyklopedia wszystkiego to niezwykła, nowoczesna książka, łącząca zalety przeglądarki internetowej, wizyty w muzeum i albumu z pięknymi zdjęciami. Informacje z...

WOW! Ilustrowana encyklopedia wszystkiego to niezwykła, nowoczesna książka, łącząca zalety przeglądarki internetowej, wizyty w muzeum i albumu z pięknymi zdjęciami. Informacje z różnych dziedzin zostały pogrupowane tematycznie w rozdziałach: Przyroda, Ludzkie ciało, Nauka i technika, Kosmos, Ziemia, Ludzie i miejsca, Historia, Sztuka i kultura, Ciekawostki. Nowoczesny, przejrzysty układ treści, pozwala w szybki sposób znaleźć informacje, umożliwia rozwijanie wiedzy i umiejętności z różnych dziedzin nauki. Wspaniałe kolorowe zdjęcia, rysunki, mapy i diagramy ułatwiają zrozumienie i zapamiętanie poszczególnych zagadnień. Całości dopełnia alfabetyczny indeks haseł, osób, nazw, pojęć.
Encyklopedię szczególnie polecamy uczniom szkół podstawowych i gimnazjów powtarzającym materiał do klasówek i egzaminów, przygotowującym prezentacje i prace pisemne na wybrane tematy.

źródło opisu: selkar.pl

źródło okładki: selkar.pl