Moja niania jest super!

Tłumaczenie: Katarzyna Rosłan
Wydawnictwo: Świat Książki
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Różyczka

Wieczór z niania może być fajna przygodą!
Hopek jest prawdziwym zuchem – ale nie wtedy, kiedy rodzice wychodzą, a on musi zostać z opiekunka, panią Milą.
Ta urocza historyjka o leku przed rozstaniem z rodzicami na pewno pomoże dzieciom (oraz ich niespokojnym mamom i tatusiom) przygotować się na zostanie z nianią.

źródło opisu: Weltbild

źródło okładki: Weltbild

Basia | 2013-06-06

Pełna opinia tutaj:

Ta książka pięknie ukazuje jak można zacząć przygotowywać malucha na rozstanie z mamą, kiedy wróci do pracy, jak przystosować malca do akceptacji niani. Godziny spędzone z nianią mogą być całkiem niezłą frajdą! Mądra książeczka z polotem ukazana oczami dziecka. Przeurocze ilustracje Laury Rankin zachęcają do lektury. Książka jest pięknie wydana, moja córka z wypiekami na twarzy, oglądała każdy obrazek, nie pominęła żadnego szczegółu, była nimi zauroczona... Nauka łączy się tu z zabawą w delikatny, wywarzony sposób. Oby było coraz więcej takich pozycji dla dzieci.