Cukrzyca typu 1. u dzieci, młodzieży i dorosłych

83-905352-9-7
cukrzyca
zdrowie, medycyna
frycol

Jak stać się znawcą swojej cukrzycy?

źródło opisu: okładka

źródło okładki: zdjęcie autorskie (frycol)

Dawiro | 2019-03-31
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2019
Przeczytana: 31 marca 2019

Moim zdaniem bardzo dobra książka i polecam sięgnąć po nią jeśli z jakiś powodów interesuje nas temat cukrzycy, która porusza zarówno różne aspekty cukrzycy, życia z nią jak również opieki nad dzieckiem z cukrzycą. Szkoda, że nie została mi ona polecona zaraz na samym początku mojej przygody z cukrzycą (chociaż z drugiej strony, może właśnie została mi polecona w najodpowiedniejszym momencie).
Co prawda nie czytałem za bardzo innych książek o cukrzycy, jednak książka Ragnara zdecydowanie powinna być polecana osobą u których wykryto cukrzycę (nie zależnie czy typu 1 czy 2). Jest to dobra pozycja dla wszystkich grup wiekowych z równo dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Jedyną wadą jest dostępność, pamiętam, że ciężko było ją kupić dopiero udało mi się używaną dostać.