8320035162
zdrowie, medycyna

Inne wydania

W tej książce znajdziesz porady lekarzy i dietetyków jak zapobiegać i leczyć cukrzycę. Cukrzyca, szczególnie typu 2, jest jedną z najczęściej występujących chorób cywilizacyjnych. Na jej powstawanie ogromny wpływ mają nieprawidłowa dieta i siedzący tryb życia. Autorzy omawiają sposoby leczenia cukrzycy, podkreślając znaczenie leczenia dietetycznego. Ważnym uzupełnieniem publikacji jest wykaz produktów zalecanych i przeciwwskazanych w diecie osób chorych na cukrzycę oraz przykładowe jadłospisy.

Nati | 2012-05-25
Przeczytana: 21 maja 2012